chausses سیستم آبیاری دستگاه تراکتور

chausses: سیستم آبیاری دستگاه تراکتور گیلانغرب کرمانشاه سد جهاد کشاورزی

گت بلاگز وب‌گردی 6 معجزه باورنکردنی آب

60 درصد از بدن انسان را آب فرا گرفته هست، لذا آیا جهت درمان بعضی از دردهای بدنی به سراغ انواع داروها، قرص، پماد،کرم ها و … می‌رویم، در حالی که می‌توان با

6 معجزه باورنکردنی آب

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در اینجا 6 خاصیت شگفت انگیز آب را جهت درمان بعضی از امراض و پرسشها معرفی کرده ایم.

عبارات مهم : سلامت
1.تسکین دهنده درد آرتروز: اگر محل زندگی تان به یک استخر عمومی نزدیک هست، شما یکی از عالی ترین راه ها جهت تسکین درد آرتروز را در دست دارید. مطالعات نشان داده است که نرمش کردن در آب جهت درد و تقویت مفاصل بسیار مناسب هست، همچنین اگر به دنبال ساخت عضله هستید تمرینات مکرر در آب یکی از کار سازترین راه ها جهت ساخت آن هست. آب جهت تسکین دردهای مفصلی عالی ترین گزینه هست.

2.بهبود سریع تر زخم ها: مطالعات نشان داده هست، هیدراته کردن بدن(آب رسانی به اندازه کافی) می تواند یک گام موثر در سرعت بخشیدن به اصلاح زخم باشد، رطوبت در بدن، سلول ها را تقویت می کند و این عمل باعث زیاد کردن اکسیژن خون شده است و سرعت اصلاح زخم ها را اوج می برد. به عبارتی دیگر سطح مثبت هیدراتاسیون(رساندن آب به بدن) باعث زیاد کردن اکسیژن در خون، مواد مغذی و انتشار سلول ها در محل زخم شده است می شود. نوشیدن 8 لیوان در طول روز بی شک فایده های شگفت انگیزی را برایتان رقم می زند.

3.ارتقای سلامت روان: اکثر افراد براین باورند که معجزه آب زیاد در فیزیک انسان موثر هست، درحالی که سلامت روح و روان در مصرف آب فراوان بسیار نتیجه مثبت دارد همچنین جهت سالم نگه داشتن ذهن در طول روز نیز بسیار کار آمد هست. دانشمدان می گویند، آب دارای یک اثر جالب در سطح خلق و خو دارد و علاوه بر آن، آب کافی در بدن انرژی شما را به شدت زیاد کردن داده و باعث ترشح هورمون هایی جهت “حس خوب بودن” و با “انژری بودن” را درتان بوجود می آورد.

4. شفای کامل شرایط ناتوانی: شاید این مورد را جدی نگیرید ولی یک وب سایت به نام Watercure.com بیان کرده هست، چطور مردی که دچار ضایعه نخاعی (اسپوندیلیت انکیلوزان) بود و به کمک آب درمانی شفا پیدا کرد آن هم در حالی که سه دهه درمان بر روی وی کاملا بی نتیجه بود. به هر حال این سایت توضیح می دهد:«این زیاد از یک آب خوردن راحت به نظر می رسد.» . جذب آب به صورت تدریجی صورت می پذیرد. این عنوان خیلی حیاتی است که بدانید هنگامی که بدن شما دچار کم آبی می شود چه بلایی ممکن است سرتان آید.البته همه قرار نیست دچار خشکسالی در بدن شوند ولی جهت بعضی این اتفاق ناگوار می افتد.

5.افزایش قدرت بینایی آب یکی از 4 گام مهم جهت رسیدن به دیدی واضح هست. بی آبی در بدن روی تمامی اندام ها و ارگان ها تاثیر منفی می گذارد، چشم ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند و در صورت کم آب دچار خشکی چشم و تاری دید می شوند. مصرف آب همراه با آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب مانند روغن ماهی دید واضح را برایتان ممکن می سازد.

6.کاهش لکه های پوستی: متخصصان پوست به این نتیجه رسیده اند نوشیدن آب فراوان به عنوان یک مرطوب کننده عالی، ضد پیری و جوان کننده پوست می تواند وارد عمل شود. فقط کافیست روزی 8 لیوان یا زیاد آب بنوشید تا پوستی همانند نوزاد لطیف را تجربه کنید. التهاب در پوست باعث ایجاد آکنه شده، آب سموم بدن را پاک کرده و پوستی درخشان را بهتان هدیه می دهد.

منبع: جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سلامت | لیوان | مطالعات | تسکین درد | تقویت مفاصل | مرطوب کننده | خواص آب | معجزه آب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog