chausses سیستم آبیاری دستگاه تراکتور

chausses: سیستم آبیاری دستگاه تراکتور گیلانغرب کرمانشاه سد جهاد کشاورزی

گت بلاگز فرهنگی هنری گالری‌هایی که در هفته نهایی اردیبهشت ماه میزبان بازیگران و صورت های معروف هستند

برخی گالری‌ها آثار بازیگران و صورت های معروف را در هفته نهایی اردیبهشت ماه عرضه می‌کنند؛ در این مقال به معرفی اجمالی این گالری‌ها می‌پردازیم.

گالری‌هایی که در هفته نهایی اردیبهشت ماه میزبان بازیگران و صورت های معروف هستند

به گزارش خبرنگار حوزه تجسمیگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی است که باعث آرامش روح انسان می شود. جهت همین پیشنهاد گالری گردی را در طول هفته جهت شما داریم.
گالری های مختلفی در طول هفته برپا می شود و ما به معرفی اجمالی گالری و هنرمندانی که در آن آثار خود را عرضه می کنند، می پردازیم.
گالری هایی که در طول این هفته برپا می شوند، عبارتند از:
گالری ویستا:

عبارات مهم : اردیبهشت

جمعی از بازیگران و صورت های معروف آثار خود را در این گالری از 28 اردیبهشت ماه تا 10 خرداد ماه امسال عرضه می کنند علاقه مندان می توانند به گالری ویستا جهت دیدار مراجعه کنند.
نگارخانه الهه:
پوریا نهایی آثار خود را در این گالری از 28 اردیبهشت ماه تا 8 خرداد ماه امسال عرضه می کند علاقه مندان می توانند جهت دیدار به نگارخانه الهه مراجعه کنند.
نگارخانه ترانه باران:
در این گالری قرار است به مناسبت روز جهانی موزه از رضا مافی یادی شود. نگارخانه ترانه باران هم از 28 اردیبهشت ماه تا 8 خرداد ماه امسال میزبان آثار پوریا نهایی هست. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به این گالری مراجعه کنند.
نگارخانه کبیری:
جمعی از بازیگران و صورت های معروف آثار خود را در این گالری از 28 اردیبهشت ماه تا 3 خرداد ماه امسال عرضه می کنند علاقه مندان می توانند جهت دیدار به نگارخانه کبیری مراجعه کنند.
گالری دنا:
نمایشگاه یک روزه نقاشی در این گالری در روز 28 اردیبهشت ماه برپا می شود در این روز گالری دنا میزبان آثار رامین اعتمادی بزرگ خواهد بود علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری دنا مراجعه کنند.
گالری دید:
پروین هانی طبائی آثار خود را در این گالری از 22 اردیبهشت ماه عرضه کرده هست. این نمایشگاه تا 2 خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری دید مراجعه کنند.
گالری راه ابریشم:
جمعی از بازیگران و صورت های معروف آثار خود را در این گالری از 22 اردیبهشت ماه امسال عرضه کرده اند. این نمایشگاه تا 5 خرداد ماه برپاست. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری راه ابریشم مراجعه کنند.
گالری آرت سنتر:
کامبیز درم بخش آثار خود را از 22 اردیبهشت ماه در این گالری عرضه کرده هست. این گالری تا 2 خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری آرت سنتر مراجعه کنند.
گالری 26:
هادی عرب نرمی، آثار خود را از 22 اردیبهشت ماه در این گالری عرضه کرده است و تا 2 خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری 26 مراجعه کنند.
نگارخانه سهراب:
هانیه دربندی آثار خود را از 22 اردیبهشت ماه در این گالری عرضه کرده است و تا 3 خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به نگارخانه سهراب مراجعه کنند.
گالری هما:
احمد مرشدلو آثار خود را از 22 اردیبهشت ماه در این گالری عرضه کرده است و تا 5 خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری هما مراجعه کنند.
گالری اُ:
الهام یزدانیان آثار خود را در این گالری از 29 اردیبهشت ماه تا 9 خرداد ماه امسال عرضه می کند. علاقه مندان می توانند جهت دیدار به گالری اُ مراجعه کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اردیبهشت | هنرمندان | گالری گردی | گالری | هنر | تجسمی | گالری ویستا | نگارخانه الهه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog