chausses سیستم آبیاری دستگاه تراکتور

chausses: سیستم آبیاری دستگاه تراکتور گیلانغرب کرمانشاه سد جهاد کشاورزی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بی‌هوشی قائدی عمدی است/ او ۲ ماه استراحت می‌خواهد ، جراح قائدی

به گزارش ایسنا، رحمانیان دکتر معالج مهدی قائدی در پاسخ به این پرسش که آیا قائدی به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته می شود و اوضاع او چگونه هست، گفت: معلو

بی‌هوشی قائدی عمدی است/ او ۲ ماه استراحت می‌خواهد ، جراح قائدی

جراح قائدی: بی هوشی قائدی عمدی است/ او ۲ ماه استراحت می خواهد

عبارات مهم : ایران

جراح مهدی قائدی آخرین شرایط او را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، رحمانیان دکتر معالج مهدی قائدی در پاسخ به این پرسش که آیا قائدی به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته می شود و اوضاع او چگونه هست، گفت: معلوم نیست قائدی چه زمانی از دستگاه جدا می شود. اگر فردا یا بعد فردا جدا شود، باید به مدت یک هفته به صورت مطلق استراحت کنند تا شرایط آنها طبیعی شود و مطمئن شویم که خونریزی ایشان را ترساندن نمی کند و سپس راجع به انتقال به پایتخت کشور عزیزمان ایران تصمیم گیری می کنیم.

بی‌هوشی قائدی عمدی است/ او ۲ ماه استراحت می‌خواهد ، جراح قائدی

رحمانیان در ادامه افزود: او حدود ساعت 2 بامداد به بیمارستان خلیج فارس رسید؛ به علت خونریزی که داشت سطح هوشیاری نسبتا پایین بود. مشخص شد خونریزی داخل شکم وجود دارد ولی طحال نیست. سریع داخل اتاق عمل رفتیم. داخل اتاق عمل خونریزی شدید وجود داشت ولی کنترل شد.

جراح قائدی ادامه داد: نوع آسیب طوری است که احتمال خونریزی مجدد طی روزهای آینده وجود دارد. این به آگاهی خانواده و پزشکان بیمار رسیده و گفتیم احتمال عمل مجدد وجود دارد. از صبح تاکنون که عمل تمام شده است اصلا خونریزی اضافه نشده و علائم حیاتی پایدار بوده هست. آزمایش های بیمار به مرور درست شده است و خودمان هم بیمار را به صورت عمدی بیهوش نگه داشتیم تا راحت تر با این استرس کنار بیاید و ان شاءالله از فردا اگر شرایط مهیا باشد، به هوش می آوریم.

جراح قائدی در آخر راجع به میزان دوری او از میادین گفت: همانگونه که پیش از این گفتم، اگر یک فرد عادی دچار این اتفاق شود باید دو ماه استراحت کند و از فعالیت سنگین دوری کند ولی در مورد مهدی قائدی و بازگشت او به فوتبال نمی توانم اظهار نظر دقیقی انجام دهم و این عنوان باید از طریق پزشکان متخصص انجام شود.

به گزارش ایسنا، رحمانیان دکتر معالج مهدی قائدی در پاسخ به این پرسش که آیا قائدی به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته می شود و اوضاع او چگونه هست، گفت: معلو

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | خونریزی | استراحت | بیمارستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog